Rekomendacje

Joanna-Glikowska-Garwicka

Działam w branży artystycznej od wielu lat. Krążę wokół tematów mody i stylu, chociaż nie przywiązuję do nich dużej wagi. Ważniejsze jest dla mnie bycie sobą niż podążanie za trendami. Bardzo odkrywcze było dla mnie poznanie moich dominujących archetypów stylu.Dzięki tej wiedzy utwierdziłam się w tym, jakie ubrania pasują do mnie, a z których mogę spokojnie zrezygnować.

Chciałam zrobić coś dla siebie i uczestnictwo w kursie to był strzał w dziesiątkę.
Asia podaje wiedzę w esencjonalny i konkretny sposób, dając dużo przykładów z życia.
Nagrania przekazują konkretną i inspirującą dawkę wiedzy, a proste ćwiczenia pozwalają wprowadzić ją w życie.
Tablice ze zdjęciami na Pinterest.com bardzo pomogły mi zobaczyć charakterystyczne cechy każdego z siedmiu archetypów, dzięki temu łatwiej podjęłam decyzję co z nich biorę dla siebie.
Odpowiedzi na pytania w zamkniętej grupie na Fb dają duże wsparcie, są konkretne i bardzo praktyczne.
W trakcie kursu uporządkowałam wizję swojego stylu i bardzo dobrze się bawiłam.Teraz już wiem jakie ubrania zostawić w szafie, a które mogę spokojnie przekazać dalej.

Polecam gorąco szczególnie przedsiębiorczym kobietom, które tworzą swoją ekspercką markę osobistą online.

Joanna Glinkowska-Garwicka/Yoandesign.pl


Czuję się zainspirowana. Od tygodnia nowe informację pracują we mnie. Porządkują moje wnętrze ;). Odkurzam kobiecość i nabieram pewności siebie – chcę dobrze wyglądać. Okazało się, że jednak mam już jakiś swój styl ;). Zaczęłam znów nosić moje kolorowe bluzki i poczułam się weselej. Teraz mam ochotę sięgnąć po sukienki i spódnice, które zostały niestety w domu (nie wzięłam ich ze sobą na wakacje).

Ania


Kurs online oparty na archetypach stylu był dla mnie fenomenalną podróżą w głąb siebie i tego, co chcę wyrazić poprzez mój styl ubierania się. Początkowy quiz był nie tylko doskonałą zabawą, ale również skarbnicą wiedzy na temat moich przekonań związanych z ubraniami.

Podczas kursu nauczyłam się, jak wyrazić to, co mi w duszy i w sercu gra. Poprzez omówienie zdjęć kobiet, które reprezentują różne archetypy, poznałam wyróżniki każdego z nich, każdy został wnikliwie omówiony. Kurs jest genialnym narzędziem, które pozwala poruszać się w świecie stylu i mody z lekkością, pewnością siebie i wiernością sobie – swoim przekonaniom, sercu i temu, co tak naprawdę chcę światu komunikować. Polecam każdemu, kto chce uczynić ze swojego stylu narzędzie, które może wpływać pozytywnie na świat – Twój własny i ten wokół Ciebie.

Sylwia Iwanek/opiekunkatekstow.pl


Pierwsza myśl, że quiz rzeczywiście wskazał moje archetypy i ze był to strzał w 10. Spotkanie upewnia mnie ze mam już swój styl, ale mogę go udoskonalić ulepszyć, staje się dzięki temu pewniejsza siebie. Dzięki kursowi dowiedziałam się, jaki styl jest spójny ze mną.

Asia


Jeśli jesteś ekspertką tak jak ja, to warto, abyś uświadomiła sobie, że zaufanie Twoich odbiorców zdobywasz nie tylko dzieleniem się swoją wiedzą, organizowaniem warsztatów, czy wypuszczając na rynek swoje autorskie produkty online. Zdobywasz zaufanie w każdej chwili i podczas każdego spotkania z potencjalnymi klientami w sieci i poza nią.  Prawdopodobnie spędziłaś sporo czasu nad tworzeniem identyfikacji wizualnej dla Twojego projektu, projektowaniem logotypu dla biznesu, albo wyborem odpowiedniej grafiki na stronę www. Ja także. Ale zbyt mało energii zainwestowałam w to, aby mój styl ubierania się był spójny z tym, co chcę przekazać światu. A to nie może być od siebie oderwane! Zrozumiałam to dopiero dzięki Asi. I jestem jej za tę wiedzę bardzo wdzięczna. 

Dzięki temu wzrosła moja pewność siebie i spokój o to, że także w tym wymiarze mój przekaz jest spójny ze mną i moją marką.

Kaśka Żbikowska/Digitalgirls.pl


Z quizu wyszły mi 3 archetypy: Hera, Hestia i Demeter – zasmuciło mnie to, bo czuję w sobie dziewczęcość Persefony, zorganizowanie Ateny oraz coś z Afrodyty (lubię kolory, wzory ludowe i kwiatowe, koronki, torebki, buty, kolczyki i naszyjniki). Zauważyłam, że te 3 boginie domu i małżeństwa zupełnie mną zawładnęły.

Dzięki Twojemu kursowi wreszcie zrozumiałam, dlaczego nie do końca czuję się dobrze będąc w domu z 4 dzieci i nie pracując zawodowo. Atena we mnie domaga się czasem uwagi ;).
Dziękuję Ci za ten kurs, myślę, że zdobyta wiedza pomoże mi nadać właściwe priorytety temu, co dla mnie ważne. Mam 45 lat i jestem w fazie zmiany, szukam swojego miejsca, bo dzieci zaczynają dorastać, a ja jestem po studiach technicznych od 15 lat z wyboru w domu. Jestem szczęśliwa i mąż wspiera mnie w każdej decyzji, ale to ja sama nie wiedziałam czego chcę i mam nadzieję, że wyrażając siebie stylem, który mi w duszy gra od dawna, pomogę podjąć sobie decyzję i odpowiedzieć na pytanie co dalej?

Bardzo dziękuję Ci za spokój i ciepło, które wyczuwam w Tobie. Bardzo mnie to uspokaja i pokazuje, że w taki delikatny sposób też można prowadzić firmę :).

Monika


Dziękuję bardzo za ten kurs, jestem bardzo zadowolona, że wzięłam w nim udział. Dzięki niemu zyskałam zupełnie nowe spojrzenie na modę, styl i ubiór. Zaskoczyło mnie to, że kiedyś ubierałam się w stylu mrocznej Persefony, a z testu wyszło, że nie ma po tym stylu ani śladu. Poza tym sądziłam, że nie ma we mnie nic ze stylu Afrodyty, ale okazuje się, że lubię otaczać się kolorami. Do wielu ciekawych wniosków można dojść po Twoim kursie, poobserwować siebie z nieodkrytej strony. Kończąc, moje przemyślenia po kursie sięgają głęboko, a sam kurs jest bardzo inspirujący.

Maja Kamińska/majakamien.pl


O tym, że spójny wizerunek jest ważny dla każdej osoby, niezależnie od tego, czy prowadzi własną firmę, pracuje na etacie czy reprezentuje swoją rodzinę, wie w tej chwili każdy. Asia pokazała mi, w jaki sposób pracować ze swoim stylem, żebym krok po kroku mogła osiągnąć zamierzony efekt. Dała mi do ręki konkretne narzędzia i sprowokowała do uporządkowania szafy. Asia podpowiedziała mi ciekawe rozwiązania dotyczące dopasowywania elementów stroju oraz przerabiania ulubionych, a już nieco przechodzonych, ubrań. Ogromnie cenię w Asi to, że cała ta konkretna i rzeczowa treść jest przekazywana w miły i „otulający” sposób. Podczas webinarów, w mailach, a przede wszystkim w trakcie sesji mentoringowych, czuję, że Asia mówi do mnie i o tym, co mnie dotyczy. Najmilsza przewodniczka po świecie stylu. Prowadzi mnie tam, dokąd chcę dojść.

Aleksandra Goerlich
Owwwla, trenerka Google Analytics www.owwwla.com/strefa-analityki