Poznaj prelegentki 1 edycji konferencji
Biznes z Duszą

Mentoring to proces twórczej wymiany doświadczeń i wiedzy,
dzięki któremu rozwijamy się w swoim tempie
w atmosferze przyjaźni i współpracy.

Joanna Tor-Gazda/przewodniczka po świecie wizerunku, stylu i slow fashion

Cześć,
Zapraszam Cię w trzydniową podróż, energetyczną, pełną mądrych myśli i konkretnych przykładów z życia. Poznasz dwanaście mentorek, które prowadzą swoje małe, średnie i duże biznesy online w zgodzie ze sobą. Podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem i wiedzą, abyś poczuła, że tworzenie biznesu z duszą jest możliwe.

Podczas całej podróży będę Ci towarzyszyć jako prowadząca konferencję.
Jestem podekscytowana, bo wiem jak wielką wartość mają do przekazania zaproszone przedsiębiorcze kobiety. Znam je osobiście i widzę jak pięknie rozwijają swoje przedsięwzięcia w atmosferze siostrzeństwa, współpracy i szacunku.

Jeżeli jeszcze nie wykupiłaś swojego miejsca na konferencji, to zrób to teraz.
Gwarantuję Ci soczystą ucztę w towarzystwie niezwykłych mentorek.

Jeżeli masz pytania to napisz do mnie na adres joanna@dostrajanie.pl
Odpowiadam na wszystkie maile.


Uściski ze słonecznego Krakowa
Joanna Tor-Gazda
Przewodniczka po świecie wizerunku, stylu i slow fashion.


Gosia Kozłowska

Pomagam małym biznesom wyjść zza krzaczka.
Pomagam przedsiębiorczym i twórczym osobom pokazywać siebie i swoją markę z dumą. Żeby mogły z pełnią mocy budować biznes na wartościach. Biznes który karmi nie tylko portfel, ale i duszę. Wykorzystując etyczny marketing. Bez przemocy.

Moje klientki mówią, że jestem doulą biznesów budowanych na wartościach. Ja mówię, że Top 0 moich talentów w Gallupie to czirliderka.

Jestem pasjonatką literatury, psycholożką, terapeutką, podcasterką i samozwańczą przyrodniczką. Uwielbiam wieloryby. Nienawidzę plastiku w morzach i oceanach. Ostatnio fascynują mnie kury.

www.pelniamocy.pl

Magda Kozioł

Magdalena Kozioł

Pani od sensu. Szuka znaczeń i sensów wydarzeń w życiu. Zamiast rozmawiać o pogodzie, pyta ludzi o to, co jest dla nich najważniejsze, kim są a kim chcą być, za czym w głębi ducha tęsknią.

Coachini z międzynarodową akredytacją (PCC ICF) i superwizorka coachingu. Specjalistka od trwałych zmian osobistych w oparciu o naukowe zasady transteoretycznego modelu zmiany. Mentorcoachini przedsiębiorczych kobiet.
Pisze doktorat o sensie pracy mikroprzedsiębiorców.
Lubi majsterkowanie, koty i śledzie po kaszubsku.

www.sensutworzenie.pl
Edyta Niewińska

Edyta Niewińska

pisarka, autorka trzech powieści: Kosowo (2012), Levante (2015) i Pod powierzchnią (2018). Z wykształcenia socjolog sztuki oraz trenerka międzynarodowych organizacji pozarządowych w temacie praw człowieka. Na stałe mieszka w Andaluzji.

Członkini ASECAN – Andaluzyjskiego Stowarzyszenia Scenarzystek i Scenarzystów. Powieści i recenzje pisze po polsku, scenariusze filmowe – po angielsku i hiszpańsku. Wykłada, występuje publicznie, szkoli i pasjami wdaje się w rozmowy z przypadkowymi ludźmi.

www.edytaniewinska.com
fot.Fot. Roxana Lewandowska/roxanalewandowska.com

Małgorzata Żebrowska

Małgorzata Żebrowska

Absolwentka filologii angielskiej, pisarka, dziennikarka, przedsiębiorczyni, certyfikowana coachka.

Wraz z Edytą Niewińską tworzy kursy kreatywnego pisania pod marką Pisarskie Olśnienia.
Pisze felietony i recenzje dla portalu Zupełnie Inna Opowieść. Publikuje również w Onecie i na platformie medialnej Anywhere.

Zdobywczyni pierwszego miejsca w Międzynarodowym Festiwalu Opowiadania 2019 za tekst pt. „Mrówki”, wyróżniona podczas Połowu 2020 w Pracowni „Pierwsza książka prozą” wydawnictwa Biuro Literackie.
Jej opowiadania ukazały się w najważniejszych polskich magazynach literackich.

www.malgorzatazebrowska.com
Kaśka Żbikowska

Kaśka Żbikowska

liderka, autorka programów mentoringowych, kursów, książek
i e-booków. W ramach marki #DigitalGirls wspólnie z Moniką Filarowską tworzy przestrzeń dla pełnych pasji kobiet, które chcą zmieniać życie innych ludzi na lepsze dzięki swojej wiedzy, projektując nie tylko biznes, ale i życie skrojone na własną miarę.
Na co dzień wspiera twórczynie i przedsiębiorczynie, aby mogły zarabiać na wiedzy i ich wysokiej jakości kursach online. Jej motto to: Najlepszy sposób przewidywania przyszłości to kreowanie jej.

www.digitalgirls.pl
Joanna Glinkowska-Garwicka

Joanna Glinkowska-Garwicka

Jestem Asia i uczę jak tworzyć wyjątkowe i w pełni funkcjonalne projekty wnętrz, wykorzystując programy SketchUp Pro, V-Ray i LayOut. Dzięki mojemu doświadczeniu mogę pomagać w tworzeniu profesjonalnych projektów wnętrz.

Wiem, jakie obawy mają projektanci. Jestem jedną z Nich. Ponad 15 lat prowadzę własną, jednoosobową firmę – YOANdesign.
Na co dzień współpracuję z biurami projektowymi w Polsce i poza jej granicami. Pod ich marką tworzę projekty wnętrz i stoisk wystawienniczych.
Ja, na początku własnej drogi projektowej, nie miałam nikogo, kto poprowadziłby mnie przez cały proces. Doszłam do wszystkiego sama, ucząc się z książek, kursów online, szkoleń stacjonarnych oraz studiów podyplomowych.
Wypracowałam własną metodę pracy, którą dzielę się z innymi projektantami wnętrz.
Chcę dawać moje wsparcie i pomagać w uniknięciu wielu błędów.

www.yoandesign.pl
Aneta Olejniczak-Mejza

Aneta Olejniczak-Mejza

Pracuje z Kobietami, które pragną budzić się pełne energii
i zasypiać z poczuciem spełnienia. Kobietami, które w codziennej gonitwie nie dają sobie wystarczajaco dużo czasu na to, by zadbać o siebie.
Ja, dając im pędzel do ręki – daję pretekst do odpoczynku 🙂 Uczę Kobiety jak malować mandale, odnawiać meble i dbać o swój głos, zwłaszcza gdy jest on narzędziem pracy.

Pomagam Kobietom twórczo odpoczywać i zaopiekować się sobą. Towarzysze w zmianach, których dokonują.
Dmucham w Ich skrzydła. Lubię o sobie mowić – Twórczyni Dobrego Czasu, Artystka, Edukatorka.

www.pracowniazwyobraznia.pl
Aga Płoska

Agnieszka Płoska

Uczy realizacji kampanii crowdfundingowych.
Odczarowuje je i pokazuje jak można spełniać marzenia
i finansować je dzięki zaangażowaniu społeczności.
Nałogowo i zawodowo kreuje pomysły, zamienia je w projekty, a następnie realizuje. Od 2009 roku zajmuje się alternatywnym finansowaniem przedsięwzięć. Od 2014 roku pomogła około 150 projektodawcom pozyskać łącznie ponad 500 tyś zł. Konsultowała kolejne kilkadziesiąt projektów. Specjalizuje się w kampaniach opartych o nagrody (reward-based crowdfunding).

www.agaploska.com
Aleksandra Skwara

Aleksandra Skwara

Z wykształcenia i pasji jestem psychologiem.
Lubię ludzi i lubię pracować z ludźmi.
Towarzyszę w pokonywaniu życiowych zakrętów, osiąganiu poczucia szczęścia i zadowolenia ze swojego życia.
Wspieram w wydobywaniu zasobów i rozwijaniu potencjału. Lubię pracować z metaforą i fotografią (poradzę szkolenia i podyplomowe studia z fototerapii).
Na warsztatach z kobietami pomagam im poznać i zrozumieć siebie. Jako terapeuta specjalizuję się w pracy z parami.

www.aleksandraskwara.pl

Ania Grabowska Krupa

Anna Grabowska-Krupa

Pomagam przedsiębiorczym kobietom w ich drodze na szczyt. Dzięki mojej pracy marki zaczynają istnieć w Internecie.
Studia informatyczne i zmysł artystyczny pozwalają mi tworzyć piękne, konwertujące i przyjazne w obsłudze strony www oraz platformy kursowe. Dzięki temu moje klientki mogą wreszcie skupić się na sednie swojego biznesu, a nie na technikaliach. Ponadto chętnie dzielę się swoją wiedzą.
Dzięki mnie możesz nauczyć się obsługi swojej strony www tak, abyś sama była w stanie to robić bez żadnego problemu!

www.annagrabowska.com
Katarzyna Hnat

Katarzyna Hnat

Dziennikarka radiowa, trener emisji głosu i wystąpień publicznych, logopeda medialny, mentor. Od 2004 roku pracuje na antenie jednej z największych komercyjnych rozgłośni radiowych w Polsce, ma za sobą setki godzin przepracowanych przed mikrofonem jako dziennikarz, aktualnie prowadzi autorski program publicystyczno-informacyjny.

Jest członkiem Stowarzyszenia Mentorów PROMENTOR
w Krakowie, współtwórcą programu oraz członkiem kadry Szkoły Mentorów Oświaty i Międzynarodowej Szkoły Mentorów PROMENTOR.
W zawodzie trenera i mentora, a ostatnio też logopedy medialnego, szkoli przedsiębiorców, ludzi świata biznesu, dziennikarzy, aktorów, nauczycieli, wykładowców, lekarzy czy prawników pomagając im zrozumieć siebie oraz doskonaląc ich umiejętności prezentacji, komunikacji czy pracy z mikrofonem.

Jako mentor pracuje też z klientem indywidualnym, współpracuje z różnymi uczelniami i firmami szkoleniowymi, gościnnie prowadzi szkolenia dla różnych firm i stowarzyszeń na terenie całej Polski. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się również na zajęciach ze studentami, od 2019 roku jest wykładowcą Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu, oraz gościnnie na Studiach Podyplomowych PR Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Prowadzi zajęcia z emisji głosu, retoryki, wystąpień publicznych, wprowadzenie do logopedii, profilaktyki logopedycznej oraz współpracy z mediami.

https://bajla.pl/emisja-glosu-warsztaty-krakow/
https://www.pasja.edu.pl/o-nas/trenerzy/hnat-katarzyna/
Joanna Tor Gazda

Joanna Tor-Gazda

Jestem przewodniczką po świecie wizerunku, stylu i slow fashion.

Jestem projektantką, menadżerką i właścicielką małej firmy.
Pomagam kobietom prowadzącym małe i duże biznesy tworzyć spójny komunikat za pomocą wizerunku marki osobistej i stylu. Od piętnastu lat prowadzę konsultacje indywidualne, kursy i warsztaty online.

Uczę, wspieram i towarzyszę kobietom w odkrywaniu i tworzeniu spójnego stylu, wzmacniając ich pewność siebie, poczucie własnej wartości i radość do eksperymentowania z nowymi kolorami, fasonami i fakturami tkanin.

Pomagam określić i wprowadzić w życie odpowiednie ubrania i dodatki, abyś mogła w naturalny sposób wyróżnić się i zaznaczyć swoją obecność w świecie online i offline.

Malowanie i rysowanie to moja wielka pasja. Farby i pędzle to mój sposób na relaks. Z wielką przyjemnością zanurzam się w świat wyobraźni i tworzę obrazy, małe, intymne historie pisane pędzlem.

www.dostrajanie.pl