Chcesz stworzyć styl spójny z Twoją osobowością i rolą zawodową?

Chcesz wyrażać siebie strojem i pomóc ochronić środowisko naturalne?

Chcesz dowiedzieć się co Twój styl mówi o Tobie?

Quiz jest pierwszym krokiem w procesie świadomego tworzenia wizerunku i stylu spójnego z osobowością i rolą zawodową, dzięki któremu poczujesz większą pewność siebie, spokój wewnętrzny
i radość z wyrażania siebie.Zapraszam Cię w kolorową podróż do świata wizerunku, stylu i bohaterek mitologii greckiej.
Pomogę Ci odkryć mocne strony i poznać wyzwania Twoich 3 dominujących archetypów stylu.

Zrób genialny quiz.Otrzymasz ode mnie, prosto do Twojej skrzynki mailowej, charakterystykę mocnych stron i wyzwań 3 dominujących archetypów w Twoim stylu.
Powodzenia i dobrej zabawy.
Jestem pewna, że wyniki quizu pokażą bogactwo Twojej stylowej osobowości.

Joanna Tor-Gazda
Przewodniczka po świecie wizerunku, stylu i slow fashion.


P.S. 1. Dostaniesz ode mnie jeszcze jeden prezent prezent specjalny TRZY wyjątkowe nagrania z wyzwania Jak stworzyć styl spójny z osobowością bez wydawania fortuny na zakupy,
które przeprowadziłam w zamkniętej grupie Dostrajanie stylu na Facebooku .
Dzięki wiedzy i praktycznym radom, które przekażę Ci w nagraniach zrobisz kolejne kroki pod opieką doświadczonej przewodniczki i poczujesz więcej pewności siebie, energii i radości z tworzenia wizerunku oraz stylu spójnego z Twoją osobowością i rolą zawodową.

Dzień 1

Poznaj swoje dominujące archetypy stylu.
Mocne strony i wyzwania 7 archetypów stylu.


Dzień 2

Określ co chcesz o sobie powiedzieć.
Jak stworzyć wizję stylu spójnego z osobowością i rolą zawodową.

Dzień 3

Wybierz jakie materiały chcesz nosić.
Jakie materiały wybierać, aby czuć się wygodnie i bezpiecznie w ubraniach.

Będziemy się spotykać przez trzy dni, abyś krok po kroku w swoim tempie zaczęła budzić styl spójny z Tobą.

P.S.2 Genialny quiz jest wstępem do niezwykłego kursu online Kobiece Archetypy Stylu, którego 6 edycja rozpocznie się już niedługo.


Z quizu wyszły mi 3 archetypy: Hera, Hestia i Demeter – zasmuciło mnie to, bo czuję w sobie dziewczęcość Persefony, zorganizowanie Ateny oraz coś z Afrodyty (lubię kolory, wzory ludowe i kwiatowe, koronki, torebki, buty, kolczyki i naszyjniki). Zauważyłam, że te 3 boginie domu i małżeństwa zupełnie mną zawładnęły.

Dzięki Twojemu kursowi wreszcie zrozumiałam, dlaczego nie do końca czuję się dobrze będąc w domu z 4 dzieci i nie pracując zawodowo. Atena we mnie domaga się czasem uwagi ;).
Dziękuję Ci za ten kurs, myślę, że zdobyta wiedza pomoże mi nadać właściwe priorytety temu, co dla mnie ważne. Mam 45 lat i jestem w fazie zmiany, szukam swojego miejsca, bo dzieci zaczynają dorastać, a ja jestem po studiach technicznych od 15 lat z wyboru w domu. Jestem szczęśliwa i mąż wspiera mnie w każdej decyzji, ale to ja sama nie wiedziałam czego chcę i mam nadzieję, że wyrażając siebie stylem, który mi w duszy gra od dawna, pomogę podjąć sobie decyzję i odpowiedzieć na pytanie co dalej?

Bardzo dziękuję Ci za spokój i ciepło, które wyczuwam w Tobie. Bardzo mnie to uspokaja i pokazuje, że w taki delikatny sposób też można prowadzić firmę :).

Monika uczestniczka 3 edycji kursu Kobiece Archetypy Stylu. Stwórz styl spójny z Tobą w 21 dni bez wydawania fortuny na zakupy.