Kochana Perło,

Chcesz dowiedzieć się co Twój styl mówi o Tobie?
Chcesz stworzyć styl spójny z Twoją osobowością i rolą zawodową?

Quiz jest pierwszym krokiem w procesie świadomego tworzenia stylu spójnego z osobowością i rolą zawodową.
Zapraszam Cię w kolorową podróż do świata wizerunku, stylu i bohaterek mitologii greckiej.
Pomogę Ci odkryć mocne strony i poznać wyzwania Twoich 3 dominujących archetypów stylu.

Zrób genialny quiz i odpowiedz na 40 pytań.
Otrzymasz ode mnie, prosto do Twojej skrzynki mailowej, charakterystykę mocnych stron i wyzwań 3 dominujących archetypów w Twoim stylu.

Twój styl zawodowy może się różnić od prywatnego, bo realizujesz inne zadania.

Jeżeli chcesz stworzyć spójny styl dla Twojej marki osobistej, to odpowiedz na pytania biorąc tylko pod uwagę swoją rolę zawodową.
Jeżeli chcesz zaopiekować się tylko swoim stylem prywatnym, to odpowiedz na pytania biorąc pod uwagę swoje potrzeby w czasie wolnym od zawodowych zajęć.
Jeżeli chcesz połączyć styl zawodowy i prywatny w jeden spójny wizerunek, pomyśl o odpowiedziach pod kątem całego Twojego stylu życia.

Ważne!
Sprawdź dokładnie czy wpisałaś dobry adres mailowy w formularzu quizu, bo na ten adres otrzymasz odpowiedź.


Powodzenia i dobrej zabawy. Jestem pewna, że wyniki quizu pokażą bogactwo Twojej stylowej osobowości.


Joanna Tor-Gazda
Przewodniczka po świecie wizerunku, stylu i slow fashion.


Z quizu wyszły mi 3 archetypy: Hera, Hestia i Demeter – zasmuciło mnie to, bo czuję w sobie dziewczęcość Persefony, zorganizowanie Ateny oraz coś z Afrodyty (lubię kolory, wzory ludowe i kwiatowe, koronki, torebki, buty, kolczyki i naszyjniki). Zauważyłam, że te 3 boginie domu i małżeństwa zupełnie mną zawładnęły.

Dzięki Twojemu kursowi wreszcie zrozumiałam, dlaczego nie do końca czuję się dobrze będąc w domu z 4 dzieci i nie pracując zawodowo. Atena we mnie domaga się czasem uwagi ;).
Dziękuję Ci za ten kurs, myślę, że zdobyta wiedza pomoże mi nadać właściwe priorytety temu, co dla mnie ważne. Mam 45 lat i jestem w fazie zmiany, szukam swojego miejsca, bo dzieci zaczynają dorastać, a ja jestem po studiach technicznych od 15 lat z wyboru w domu. Jestem szczęśliwa i mąż wspiera mnie w każdej decyzji, ale to ja sama nie wiedziałam czego chcę i mam nadzieję, że wyrażając siebie stylem, który mi w duszy gra od dawna, pomogę podjąć sobie decyzję i odpowiedzieć na pytanie co dalej?

Bardzo dziękuję Ci za spokój i ciepło, które wyczuwam w Tobie. Bardzo mnie to uspokaja i pokazuje, że w taki delikatny sposób też można prowadzić firmę :).

Monika uczestniczka 3 edycji kursu Kobiece Archetypy Stylu. Stwórz styl spójny z Tobą w 21 dni bez wydawania fortuny na zakupy.