Chcesz stworzyć wizerunek i styl spójny z Tobą
z eko-spokojem w sercu?

Zapraszam Cię na pierwszą edycję
Fashion Evolution Week
w zamkniętej grupie Dostrajanie stylu na Facebooku
19-25 kwietnia 2021


Joanna Tor-gazda
Joanna Tor-Gazda Przewodniczka po świecie stylu i slow fashion.

Cześć, nazywam się
Joanna Tor-Gazda

Jestem projektantką, menadżerką i właścicielką małej firmy od piętnastu lat.

Pomagam kobietom prowadzącym małe i duże biznesy tworzyć spójny komunikat za pomocą wizerunku marki osobistej i stylu z eko-spokojem w sercu.

Od piętnastu lat prowadzę konsultacje indywidualne, kursy i warsztaty online.

Przyciagaj stylem.Zatrzymuj charakterem.

Kochana Perło,
Fashion Evolution Day to nowe wydarzenie,
którym chcę Ci przybliżyć podejście do tworzenia spójnego wizerunku i stylu krok po kroku z eko-spokojem w sercu.


Dzień 1

Pracuję w branży mody piętnaście lat.
Już jako nastolatka zauważyłam, że branża mody i kosmetyków ma ogromny wpływ na sposób w jaki postrzegam siebie. Przez lata czułam się wybrakowana, bo z gazet i mediów ciągle krzyczał do mnie komunikat : Kup nową sukienkę (szminkę, róż…) i poczuj się prawdziwie piękna!

Przyznaję często ulegałam presji społecznej i kulturowej, odchudzałam się, aby uzyskać wymarzoną sylwetkę modelki rozmiar „O”, nie wychodziłam z domu bez makijażu, czułam się brzydka i nieatrakcyjna, ale kilkanaście lat temu miałam olśnienie, które zmieniło całe moje życie.
Moje olśnienie przyszło po przeczytaniu książki Carla Kocha i Joyce Heil Bóg wie, że wyglądu się nie wybiera. Coś w mojej duszy drgnęło i pękła skorupa poczucia niedoskonałości.
Gdy zaczęłam dostrzegać skrawki piękna w sobie, przestałam porównywać się z innymi kobietami. Zaczęłam dostrzegać więcej piękna i wtedy przyszła do mnie myśl, że istotą piękna jest RÓŻNORODNOŚĆ a nie wciskanie się w jeden szablon, który do mnie nie pasuje.

Później przyszły następne książki, mentorki i wydarzenia, które doprowadziły mnie dziś do tego miejsca, w którym czuję się piękna, mądra, (choć daleko mi do ideału), wystarczająca i szczęśliwa.

Dzień 2

W trakcie podróży do miejsca, w którym jestem dziś, doświadczyłam wielu krytycznych komentarzy na temat mojego wyglądu i ciała. Zobaczyłam też branżę mody od podszewki i wiem, że często posługuje się ona językiem manipulacji, aby podkręcić swoje zyski a nie, aby naprawdę pomóc klientkom. Kiedy to zrozumiałam, poczułam złość a zaraz potem ulgę. Wreszcie dotarło do mnie, że nie muszę się na to zgadzać.
Stworzyłam swoją firmę piętnaście lat temu, aby pomóc kobietom tworzyć wizerunek i styl spójny z osobowością ze spokojem i samoakceptacją bez presji perfekcjonizmu.

Wiem, że doświadczenie piękna jest ważną sferą życia, ale widzę, że świat poszedł za daleko w narzucaniu nam jak mamy wyglądać
i czuć się we własnym ciele.

Już czas, abyśmy zaczęły świadomie współtworzyć wizerunek, którego fundamentem jest RÓŻNORODNOŚĆ, MIŁOŚĆ i AKCEPTACJA.

Dlatego zamiast rewolucji proponuję Ci ewolucję w podejściu do wizerunku, stylu, ubrań, dodatków, makijażu i fryzur.

Ewolucja ma w sobie łagodność i szacunek.
Proponuję Ci wprowadzanie zmian krok po kroku, bo stosuję ten sposób od ponad piętnastu lat i widzę, że przynosi moim klientkom pewność siebie, poczucie spokoju wewnętrznego i energię.

Mam nadzieję, że masz świadomość, że jesteś piękna, mądra i wystarczająca taka jaka jesteś, a Twój wizerunek i styl tworzą ramę (dopełnienie) dla pięknego obrazu – Ciebie.


Jeżeli czujesz, że potrzebujesz otulającego wsparcia doświadczonej przewodniczki, to jestem tu dla Ciebie. Możesz skorzystać z mojej wiedzy i doświadczenia, aby stworzyć wizerunek i styl spójny z Tobą.

Film, który dołączam do dzisiejszego listu jest ilustracją, jak zmieniały się szablony kobiecości, przez wieki. Dostałam go od Aleksandra Skwara . Dziękuję Olu za inspirację.
Oglądając go cieszę się, że żyjemy w czasach #ciałopozytywności i możemy doceniać różnorodność kobiecości z miłością i akceptacją wszystkich kształtów.

A teraz pytanie do Ciebie.
Czy widzisz i doceniasz swoje piękno?

Czekam na Twoją odpowiedź i komentarz w grupie Dostrajanie stylu na Fb.


Niech ten #FashionEvolutionWeek będzie czasem wychodzenia z odwagą do świata i doceniania naszej kobiecej różnorodności.

Uściski
Joanna Tor-Gazda
Przewodniczka po świecie wizerunku, stylu i slow fashion.

Posłuchaj rozmowy o #ciałopozytywności z Edytą Niewińską.

Dzień 3

Kochana Perło,

Zapraszam Cię do wysłuchania 22 odcinka energetycznego, inspirującego i motywującego do działania podcastu Gosia Gabryś, którego  byłam gościem.

Rozmawiamy o tym:

  • jak stworzyć wizerunek i profesjonalny dress code spójny z osobowością,
  • jak prowadzić biznes z duszą,
  • jak komunikować swoje wartości w biznesie online,
  • jakie cechy charakteru są pomocne przedsiębiorczej kobiecie, aby prowadzić biznes bez spinki,
  • jak kobiety, które wprowadzają zasady slow fahion w życie, krok po kroku zmienia świat na lepsze.

Temat podcastu świetnie wpisuje się w naszą dyskusję o prowadzeniu odpowiedzialnego biznesu, docenianiu siebie i tworzeniu stylu spójnego z osobowością.

Posłuchaj!

Napisz na Instagramie lub Facebooku co Cię najbardziej poruszyło w naszej rozmowie.

Jesteśmy z Gosią bardzo ciekawe i czekamy na Twój komentarz.

Gwarantuję, że poczujesz przepływ pozytywnej energii.

Uściski
Joanna Tor-Gazda
Przewodniczka po świecie wizerunku, stylu i slowfashion.

Dzień 4

Kochana Perło,

Chcesz dowiedzieć się co Twój styl mówi o Tobie?
Chcesz stworzyć styl spójny z Tobą?
Chcesz wyrażać siebie strojem i pomóc uratować środowisko?

Genialny quiz jest pierwszym krokiem w procesie świadomego tworzenia wizerunku i stylu spójnego z osobowością i rolą zawodową, dzięki któremu poczujesz większą pewność siebie, spokój wewnętrzny i radość z wyrażania siebie.

Zapraszam Cię w kolorową podróż do świata wizerunku, stylu i bohaterek mitologii greckiej. Pomogę Ci odkryć mocne strony i poznać wyzwania Twoich 3 dominujących archetypów stylu.

Otrzymasz ode mnie, prosto do Twojej skrzynki mailowej, charakterystykę mocnych stron i wyzwań 3 dominujących archetypów w Twoim stylu. Powodzenia i dobrej zabawy.

Jestem pewna, że wyniki quizu pokażą bogactwo Twojej stylowej osobowości.

Joanna Tor-Gazda Przewodniczka po świecie wizerunku, stylu i slow fashion.
P.S. 1. Dostaniesz też prezent specjalny TRZY wyjątkowe nagrania z wyzwania, które przeprowadziłam w zamkniętej grupie Dostrajanie stylu na Facebooku: Jak stworzyć styl spójny z osobowością bez wydawania fortuny na zakupy.
Dzięki wiedzy i praktycznym radom, które przekażę Ci w nagraniach zrobisz kolejne kroki pod opieką doświadczonej przewodniczki i poczujesz więcej pewności siebie, energii i radości z tworzenia wizerunku oraz stylu spójnego z Twoją osobowością i rolą zawodową.
P.S.2 Genialny quiz jest wstępem do niezwykłego kursu online Kobiece Archetypy Stylu, którego 5 edycja rozpocznie się już w maju.

Dzień 5

Zobacz nagranie spotkania na żywo w grupie Dostrajanie stylu na Fb

Dzień 6

Zainspiruj się bogactwem slow fashion!!!

Kochana Perło,

Slow Fashion daje mnóstwo możliwości do tworzenia stylu spójnego z Tobą i dbania o nasze środowisko naturalne.Od lat zbieram informacje i inspiracje na specjalnej tablicy na Pinterest.

Dziś dzielę się z Tobą moim archiwum pomysłów inspiracji.

Kliknij w link i wybierz co chcesz wprowadzić do swojego stylu https://pin.it/2nZ8Ewf

Uściski że słonecznego Krakowa

Joanna Tor-Gazda
Przewodniczka po świecie wizerunku, stylu i Slow fashion.

P. S. Zapisz się na 5 edycję kursu online Kobiece Archetypy Stylu. Stwórz styl spójny z Tobą w 21 dni bez wydawania fortuny na zakupy.
Ostatnia edycja przed wakacjami i w takiej cenie.We wrześniu cena kursu wzrośnie o 20%.Zapisy do 10 maja.Kurs trwa 14 maja (21dni)
Przeczytaj więcej o kursie https://dostrajanie.pl/kurs-archetypy-stylu/

Joanna Glinkowska Garwicka

Działam w branży artystycznej od wielu lat. Krążę wokół tematów mody i stylu, chociaż nie przywiązuję do nich dużej wagi. Ważniejsze jest dla mnie bycie sobą niż podążanie za trendami. Bardzo odkrywcze było dla mnie poznanie moich dominujących archetypów stylu. Dzięki tej wiedzy utwierdziłam się w tym, jakie ubrania pasują do mnie, a z których mogę spokojnie zrezygnować.

Chciałam zrobić coś dla siebie i uczestnictwo w kursie to był strzał w dziesiątkę.
Asia podaje wiedzę w esencjonalny i konkretny sposób, dając dużo przykładów z życia.
Nagrania przekazują konkretną i inspirującą dawkę wiedzy, a proste ćwiczenia pozwalają wprowadzić ją w życie.
Tablice ze zdjęciami na Pinterest.com bardzo pomogły mi zobaczyć charakterystyczne cechy każdego z siedmiu archetypów, dzięki temu łatwiej podjęłam decyzję co z nich biorę dla siebie.
Odpowiedzi na pytania w zamkniętej grupie na Fb dają duże wsparcie, są konkretne i bardzo praktyczne.
W trakcie kursu uporządkowałam wizję swojego stylu i bardzo dobrze się bawiłam.Teraz już wiem jakie ubrania zostawić w szafie, a które mogę spokojnie przekazać dalej.

Polecam gorąco szczególnie przedsiębiorczym kobietom, które tworzą swoją ekspercką markę osobistą online.

Joanna Glinkowska-Garwicka/yoandesign.pl


Znam stylistki i żadna mnie do siebie nie przekonała. Joasia, swoim etycznym podejściem do mody, kupiła mnie całą. Czuję się przy niej swobodnie, bezpiecznie – ona ma w sobie taką wielką życzliwość i czułość do człowieka, która otwiera i budzi zaufanie. Joasia podchodzi do ubrań użytkowo, praktycznie i bardzo etycznie, co dla mnie jest kluczowe. Mówi o wyborze tkanin pod kątem potrzeb, ale też klimatu w jakim się mieszka. Rozmawiałyśmy o kolorach, fakturach, fasonach, rodzajach tkanin. Tematem tej rozmowy była letnia garderoba wyjściowa, która ze względu na klimat i moje kształty jest od zawsze dla mnie dość kłopotliwa, ale Joasia od razu doradziła fasony i dużo konkretów. Pokazałam moje sukienki, ustaliłyśmy co lubię i Joasia poradziła mi, żeby nie szukać w sklepach, co dla mnie zawsze jest rozczarowaniem, a zamiast tego kupić materiał i dać krawcowej do uszycia, zabawić się kolorami tak, żeby połączyć je w nietypowy, ale ulubiony przeze mnie sposób. 

Sesja mentoringowa z Joasią była dla mnie przyjemnością i ogromną pomocą. Przez cały dzień nie opuszczała mnie później dobra energia, a od tamtej pory inaczej spoglądam na ubrania. Wiem, co jest dla mnie, a po prostu nigdy nie będzie mi służyć. Dziękuję Joasiu i polecam serdecznie wszystkim, które i którzy szukają swojego stylu. Joanna Tor-Gazda wie, czego szukasz, nawet jeśli Ty masz o tym mgliste pojęcie. 

Edyta Niewińska, pisarka, scenarzystka/edytaniewinska.com