O MNIE

Konsultacje wizerunku online

Mam na imię Joanna  jestem mentorem stylu i doradcą wizerunku oraz projektantką ubioru.

Od 12 lat pomagam Kobietom wydobyć piękno, które w sobie mają. Prowadzę konsultacje wizerunku online, dzięki którym możemy spokojnie porozmawiać w  domowym zaciszu.

Doceniają ten sposób pracy szczególnie zabiegane, zapracowane kobiety i mamy, które pragną zadbać o siebie, ale nie mają  zbyt wiele czasu i zazwyczaj odkładają to na później.

Jestem wielką fanką Slow Fashion, dlatego krok po kroku w Twoim rytmie poprowadzę Cię bezpieczną drogą do Twojego wymarzonego stylu.

Wspólnie tworzymy prosty plan działań, który pomogam Ci wprowadzić w życie, korzystając z wyjątkowo skutecznych metod mentoringu.

Dzięki konsultacjom dowiadujesz się również, jak wizerunkiem, czyli wyglądem, doświadczeniem, kompetencjami, mową ciała i zachowaniem tworzyć spójny i autentyczny komunikat.

Co jeszcze dają Ci konsultacje online?

Dzięki konsultacjom online  odkrywasz potencjał Twojej naturalnej urody, atuty Twojego indywidualnego piękna zewnętrznego oraz wewnętrznego.

Dzięki  wprowadzeniu w życie prostych wskazówek czujesz się autentycznie, jesteś bardziej pewna siebie, masz siłę i energię do działania oraz większą swobodę w kontaktach z innymi.

Odkrycie Twojego osobistego stylu sprawia, że jesteś radosna, prawdziwa i pełna spokoju wewnętrznego. Wzmacniasz swą pozycję w pracy, czujesz się atrakcyjną Kobietą, Matką i Żoną.

Co mówią kobiety, z którymi współpracowałam?

Kliknij, a Kasia opowie Ci o swojej przemianie.

Jest wiele korzyści, opisywanych przez kobiety (tutaj), które ze mną współpracowały do tej pory.

„Muszę dodać, że po naszej rozmowie oraz moim przypatrzeniu się na zaproponowane zestawy zaczęłam zupełnie inaczej patrzeć na siebie. Stało się coś naprawdę dobrego, ponieważ zmieniłam sposób przygotowywania  ubrań na codzień! Dobór sukienki, butów, torebki i sweterka to cudowna zabawa! Sprawia mi ogrom radości, kiedy widzę, że moje ubranie jest w harmonii ze mną.Marlena

Dlaczego Twój wizerunek jest tak ważny?

Poprzez wizerunek budujesz Twoją osobistą wizytówkę, markę.

Kliknij a Magda opowie Ci o swojej przemianie.

Wysyłasz do świata komunikat o etapie Twojego rozwoju osobistego, doświadczeniu, umiejętnościach i ambicjach

Wizerunkiem możesz zarządzać w sposób świadomy zachowując przy tym Twoje piękno i naturalność, które już posiadasz. Wystarczy je wydobyć.

Moje doświadczenie.

Przeprowadziłam konsultacje z ponad kilkuset kobietami.

Doświadczenie i wiedzę z zakresu tworzenia spójnego wizerunku jako komunikatu społecznego wzbogaciłam studiami z zakresu Zarządzania i Komunikacji Społecznej oraz Szkołą Artystycznego Projektowania Ubioru. Pracowałam również jako projektantka ubioru dla korporacji modowej istniejącej  na rynku europejskim . Jestem również członkinią Stowarzyszenia Mentorów Promentor.

Zapraszam Cię do konsultacji online.

Zadzwoń 660 475 407 lub napisz joanna@dostrajanie.pl

Joanna Tor-Gazda
Dostrajanie.pl – razem dostrajamy Twój styl ubierania do piękna Twojej urody i potencjału Twojej osobowości.