Skip to content
Home » Blog » Pudełka na zdjęcia

Pudełka na zdjęcia

Ozdobne pudełka na zdjęcia to wyjątkowy sposób przechowywania najważniejszych fotografii. Dzięki pudełkom na odbitki bezpiecznie przechowasz swoje wspomnienia.

Drewniane pudełka na zdjęcia

Jeśli jesteś miłośnikiem tradycyjnych odbitek i szukasz wyjątkowego sposobu przechowywania pamiątkowych zdjęć, polecamy drewniane pudełko na zdjęcia, którego charakter zauroczy całą rodzinę. Nasze pudełka wykonane są z najwyższej jakości sklejki lub drewna – naturalne materiały i profesjonalne wykonanie leżą u podstaw trwałości i estetyki produktów. Możliwość wyboru koloru i wypełnienia sprawia, że otrzymany produkt spełni wszystkie Twoje oczekiwania!

Pudełka na odbitki z wypełnieniem i grawerem

Niektóre produkty w naszej ofercie możesz zamówić wraz z wypełnieniem – wykonujemy je z mchu lub naturalnego futerka owczego, dzięki czemu pudełko drewniane na zdjęcia przywodzi na myśl baśniowy las. Drewniane pudełko na zdjęcia z grawerem dodatkowo zyskuje na unikalności, jeśli wydruki fotograficzne w owijce na zdjęcia spoczywają na takiej wyściółce. Pragniemy dawać klientom jak największe możliwości personalizacji produktów – opcja wyboru wypełnienia jest jednym z wyrazów tych starań. Innym są szerokie możliwości grawerowania, za pomocą którego nanosimy na pudełka nasze sprawdzone wzory lub propozycje klienta.

Drewniane pudełka na zdjęcia ślubne

Chociaż z naszych pudełek możesz korzystać dowolnie, drewniane pudełko na zdjęcia najlepiej sprawdzi się do przechowywania wyjątkowych fotografii ślubnych lub pochodzących z innych ważnych uroczystości. Umieszczając je w skrzynce z prawdziwego drewna, czynisz je prawdziwym skarbem, zachowywanym dla przyszłych pokoleń. Pudełko na odbitki pomieści ponad 100 zdjęć, dlatego jest równie praktyczne, co tradycyjny album – charakteryzuje się przy tym dodatkowymi walorami estetycznymi i stanowi doskonałą ochronę przed uszkodzeniami. Pudełko na zdjęcia ślubne zagwarantuje bezpieczeństwo fotografiom o największej wartości uczuciowej, a zarazem podkreśli ich wyjątkowość. Świetnie sprawdzi się również jako pudełko na zdjęcia dla fotografów!

Projekty i wzory, które zwrócą uwagę gości

Pudełko na zdjęcia to nie tylko praktyczne akcesorium, lecz również ozdoba mieszkania. Pudełka na zdjęcia drewniane czy kartonowe pomogą ożywić pomieszczenie, jeśli zdecydujesz się przechowywać je w widocznym miejscu. Podkreślą przytulną atmosferę rodzinnego ciepła i zachęcą gości, by podchodzili do Twoich regałów. Zaproszenie do wspólnego przeglądania zdjęć, jakim może stać się drewniane pudełko na zdjęcia, to dodatkowa jego wartość. Pudełko na zdjęcia drewniane w kolorze dębu lub vintage to wyjątkowa dekoracja, którą warto dopasować do reszty wystroju pokoju.

Zamów odbitki do pudełka

Jeśli któreś drewniane pudełko na zdjęcia skradło Twoje serce, a nie posiadasz jeszcze odbitek, które można by w nim umieścić, zamów je u nas! Oferujemy profesjonalną usługę – wywoływanie zdjęć online na wytrzymałym papierze, którego półmatowe lub matowe wykończenie dopełni estetykę pudełka. Dbamy o to, by pudełka na zdjęcia drewniane i inne były w pełni dostosowane do formatów odbitek – dzięki temu nie zostawisz w pudełku pustej przestrzeni i zmieścisz w nim wszystkie zdjęcia bez najmniejszych obaw. Pudełko drewniane na zdjęcia może być także uroczym prezentem dla członka rodziny lub przyjaciela – zapoznaj się z ofertą i opisami poszczególnych modeli!