O MNIE

Mam na imię Joanna wspieram kobiety w procesie poszukiwania i zmiany stylu ubierania.

Od 12 lat wspieram kobiety w procesie zmiany stylu, aby  wydobyć atuty, które w sobie mają.

Prowadzę rozmowy o stylu poprzez internet, bo dzięki temu  możemy spokojnie porozmawiać w  domowym zaciszu.

Doceniają ten sposób pracy szczególnie zabiegane, zapracowane kobiety,  które pragną zadbać o siebie, ale nie mają  zbyt wiele czasu i zazwyczaj odkładają to na później.

Wspólnie stworzymy prosty plan działań, który pomogę Ci wprowadzić w życie, korzystając z wyjątkowo skutecznych metod mentoringu.

Dzięki konsultacjom dowiesz się również jak wizerunkiem, czyli wyglądem, doświadczeniem, kompetencjami, mową ciała i zachowaniem tworzyć spójny i autentyczny komunikat.

Jestem wielką fanką poszukiwania piękna w ludziach i życiu, dlatego krok po kroku w Twoim rytmie poprowadzę Cię bezpieczną drogą do Twojego wymarzonego stylu.

Co jeszcze dają Ci konsultacje online?

Dzięki konsultacjom online  i mentoringowi odkrywasz potencjał Twojej naturalnej urody, atuty Twojego indywidualnego piękna zewnętrznego oraz wewnętrznego.

Dzięki  wprowadzeniu w życie prostych wskazówek czujesz się autentyczniemasz siłę i energię do działania oraz większą swobodę w kontaktach z innymi.

Odkrycie Twojego osobistego stylu sprawia, że jesteś radosna, prawdziwa i pełna spokoju wewnętrznego. Wzmacniasz swą pozycję w pracy, czujesz się piękną kobietą.

Co mówią kobiety, z którymi współpracowałam?

Kliknij, a Kasia opowie Ci o swojej przemianie.

Joasia jest osobą, która od samego początku buduje niesamowitą relację, otwartości, szczerości i zaufania. W rozmowie jaką przeprowadziłyśmy na temat mojej szafy i tego co zawiera, od razu poczułam, że jestem w stanie pozbyć się zbędnych ubrań, które wiszą w niej od lat, a w których już dawno nie chodzę. Dzięki radom Joasi, moja szafa się odchudziła a ja nabrałam pewności, że ubrania jakie w niej mam są tymi, które chcę nosić i w których wyglądam dobrze.
Poza tym nauczyłam się też śmielszej zabawy kolorami. Zrobiłyśmy analizę kolorystyczną moich ubrań w odniesieniu do mojej cery, ale też stylu w jakim się dobrze czuję i od razu zaczęłam chętniej bawić się dodatkami i żywszymi kolorami.

Katarzyna Hnat, dziennikarka, trenerka emisji głosu i wystapień publicznych.

 

„Muszę dodać, że po naszej rozmowie oraz moim przypatrzeniu się na zaproponowane zestawy zaczęłam zupełnie inaczej patrzeć na siebie. Stało się coś naprawdę dobrego, ponieważ zmieniłam sposób przygotowywania  ubrań na codzień! Dobór sukienki, butów, torebki i sweterka to cudowna zabawa! Sprawia mi ogrom radości, kiedy widzę, że moje ubranie jest w harmonii ze mną.Marlena

Dlaczego Twój wizerunek jest tak ważny?

Poprzez wizerunek budujesz Twoją osobistą wizytówkę element osobistej marki.

Kliknij a Magda opowie Ci o swojej przemianie.

Twój wizerunek to  komunikat o tym jak się czujesz, co lubisz,  jaki masz stosunek do ludzi i świata.

Wizerunkiem możesz zarządzać w sposób świadomy zachowując przy tym naturalne piękno, które już posiadasz. Wystarczy je wydobyć.

Moje doświadczenie.

Przeprowadziłam konsultacje z ponad kilkuset kobietami. Doświadczenie i wiedzę z zakresu tworzenia spójnego wizerunku jako komunikatu  wzbogaciłam studiami z zakresu Zarządzania i Komunikacji Społecznej oraz Szkołą Artystycznego Projektowania Ubioru. Pracowałam również jako projektantka ubioru dla korporacji odzieżowej istniejącej  od wielu lat na rynku polskim i europejskim. 

Należę do  Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Mentorów Promentor. 

Pragnę zmieniać świat na lepsze i wiem, że  wprowadzenie zmian bez wsparcia jest bardzo trudne. Moją misją jest wspieranie kobiet w procesie zmian i bycie przewodniczką, która pokarze jak dojść do celu.

 Napisz joanna@dostrajanie.pl i umówmy się na pierwszą darmową konsultację online.

Joanna Tor-Gazda