OPINIE

 Odkrywamy swój styl.

Katarzyna

Joasia jest osobą, która od samego początku buduje niesamowitą relację, otwartości, szczerości i zaufania.

W rozmowie jaką przeprowadziłyśmy na temat mojej szafy i tego co zawiera, od razu poczułam, że jestem w stanie pozbyć się zbędnych ubrań, które wiszą w niej od lat, a w których już dawno nie chodzę.

Dzięki radom Joasi, moja szafa się odchudziła a ja nabrałam pewności, że ubrania jakie w niej mam są tymi, które chcę nosić i w których wyglądam dobrze.Poza tym nauczyłam się też śmielszej zabawy kolorami.

Zrobiłyśmy analizę kolorystyczną moich ubrań w odniesieniu do mojej cery, ale też stylu w jakim się dobrze czuję i od razu zaczęłam chętniej bawić się dodatkami i żywszymi kolorami.

W tej relacji najważniejsze dla mnie było to, że Asia niczego mi nie narzucała, pytała w czym czuję się dobrze i co lubię, a potem proponowała coś od siebie i tak znajdowałyśmy najlepsze rozwiązania.
Ważne jest też to, że przy niej czuję się bezpiecznie, wiem że każda jej propozycja stylizacji nie będzie nagle zmienianiem mnie w kogoś kim nie jestem, a jedynie podkreśleniem tego co jest moim atutem.
Dzięki Asi czuję się zawsze UBRANA a nie PRZEBRANA.
Polecam każdemu, kto chce się czuć dobrze w tym co ma na sobie 🙂

Katarzyna Hnat, dziennikarka i trenerka głosu.

Hej Asiu!
Dzięki za podesłanie lookbooka i przepraszam za poślizg w odpowiedzi – dni lecą jak pies zerwany ze smyczy, i troche nie ogarniam 😉
Co do propozycji – bardzo podobały mi się podsunięte akcesoria i dodatki, duży pozytyw! Z ubrań szczególnie druga karta – czyli spódnice, żakiet, i lekko sportowy smart casual 😉 sukienki – świetna ta maxi!
Co do konsultacji – jestem pod wrażeniem Twojej delikatności i ciepłego podejścia – czułam się komfortowo, jak na spotkaniu z przyjaciółką, mimo że widziałyśmy się pierwszy raz w życiu. Świetny kontakt, ogromna cierpliwość (przydatne przy takim zakręconym człowieku jak ja 😉 ) i duża otwartość – nie czułam, żeby cokolwiek było mi narzucane, jak to czasami bywa przy niektórych stylistach, tylko w wolności serca wszystko! A to już samo w sobie mnie zmotywowało do zastanowienia nad sobą i zainspirowało do poszukiwań, zarówno w sklepach jak i w czeluściach swoich szaf i szkatułek na drobiazgi 🙂
Ogromnie jestem zobowiązana – i mam nadzieję kiedyś na jakiś spacer/kawę w Krakowie 🙂
Serdeczności,
Magda
Donata

Joasiu nasza rozmowa bardzo mi pomogła, dała mi pewność że zakup sukni ślubnej nie musi być męczarnią wtedy tak było nie zauważałam jak wiele sobie zarzucałam jeżeli chodzi o wygląd, ciągle to złe to niedobre.

Zaczęłam być bardziej asertywna i wierzyć sobie….
Bardzo dużą pomocą dla mnie w uwierzenie że mogę zmienić swój wygląd.

Zaczęłam się malować!!!
Bardzo cenne dla mnie była tez ta świadomość że mogę zwrócić się do Ciebie o pomoc i ją uzyskam:)
Asiu jeszcze raz Ci dziękuję za wszystko, za to odblokowanie mnie i pokazanie mi, że można inaczej i lepiej, a nie musi to boleć, za Twoje ciepło.

Moi bliscy często mówili i mówią a czemu tego nie robisz tamtego jeżeli chodzi o wygląd i to mnie blokowało natomiast Ty w bardzo fajny sposób bezboleśnie pokazałaś jak może być inaczej.
Ściskam i pozdrawiam
Donata

Witaj Asiu:)
Na początku chciałabym jeszcze raz serdecznie podziękować za naszą rozmowę. To była dla mnie duża przyjemność. Odnośnie mini lookbooka to jestem pod niesamowitym wrażeniem, ponieważ sposób w jaki go dla mnie przygotowałaś, odnośniki do poszczególnych sklepów, w których można zakupić każdą sztukę proponowanych stylizacji są fantastyczne.
Poczułam, jak dużo pracy i serca poświęciłaś na przygotowanie tego konkretnie dla mnie. To jest niezwykłe.
Muszę dodać, że po naszej rozmowie oraz moim przypatrzeniu się na zaproponowane zestawy zaczęłam zupełnie inaczej patrzeć na siebie. Stało się coś naprawdę dobrego, ponieważ zmieniłam sposób przygotowywania  ubrań na codzień! Dobór sukienki, butów, torebki i sweterka to cudowna zabawa! Sprawia mi ogrom radości, kiedy widzę, że moje ubranie jest w harmonii ze mną. Tak właśnie ze mną! Odkryłam, że uwielbiam sukienki, czuję się w nich swobodnie i kobieco. Prawdą jest, że zakładam je, aby ukryć zbędne kilogramy, o czym Ci wspominałam, ale różnica polega na tym, że staram się akceptować siebie taką, jaką jestem dziś i to jest cudowne. W tym mnie umocniła rozmowa z Tobą.
A poza tym na Facebooku napisałaś o zachowaniu zdrowego rozsądku przy zakupach na wyprzedaży.
Twoje sugestie zastosowałam w życiu i z pięciu sztuk różnych ubrań pozostawiłam dwie, myśląc intensywnie przez trzy dni, czy oby napewno każdą potrzebuję.
Joasiu serdecznie dziękuję za inspirację! Wyzwoliłaś we mnie radość z odkrywania pokładów kobiecości, które się we mnie znajdują i dają sporo pewności siebie, takiej zdrowej.
Myślę, że to dopiero początek. Chciałabym jeszcze skorzystać z Twoich porad.
Do usłyszenia lub napisania.
Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie.
Marlena
Magdalena

Asia jest osobą niezwykle ciepłą i pełną spokojnej uważności a zarazem bardzo profesjonalną.

Spotkanie z nią samo w sobie jest już więc
przyjemnością… a do tego przynosi jeszcze spektakularne zmiany w
życiu! Jej filozofia prowadzenia konsultacji od razu do mnie przemówiła
– Asia poświęca wiele uwagi na poznanie konkretnej osoby i zrozumienie
jej potrzeb, jej porady są świetnie dostrojone 😉 do osobowości
klienta.

W moim przypadku metamorfoza według jej wskazówek okazała się
strzałem w dziesiątkę i wiem, że sama nigdy bym jej nie wymyśliła i nie
zrealizowała.

Czuję że zostałam wysłuchana, zobaczona na głębokim
poziomie i że istotna część mnie została wyrażona poprzez zmianę
fryzury, koloru włosów i nowe ubrania.

Dzięki Asi poczułam się bardziej sobą!

Polecam takie doświadczenie każdej kobiecie!
Magdalena Rydzik-Borowiec, http://imagine-architekci.pl/wordpress/

Asiu,
Nasza rozmowa zmusiła mnie do spojrzenia na siebie z dystansu i zweryfikowanie o co mi tak naprawdę chodzi.
Stare przyzwyczajenia dają o sobie znać, nawet kiedy mam rozeznanie w modzie, oglądam inspiracje i wiem co kształtuje mój styl.
Świadomość dotyczy nie tego jak chcę, aby inni mnie widzieli, tylko jak ja sama siebie chcę widzieć.
Okres buntu i poszukiwań już minął… Pojawiła się dojrzałość.
Rozmawiałyśmy krótko, ale dla mnie wystarczająco, aby wysnuć wnioski co do jakości ubrań, butów, fasonu, koloru, co dobrze wybieram a co mogę wypróbować. Z pewnością mam o czym pomyśleć i mogę pobawić się modą. Jestem szczupła, mam proporcjonalną figurę w sumie mogę założyć wszystko, ale wszystko to oznacza straszny chaos!
Dziękuję za wskazanie optymalnej drogi wyboru 😉
Pozdrawiam
Gabi
mama, przedsiębiorca, styl, dom dobre miejsce
Monika Myszka-Wieczerzak

Konsultacje z Joanną były dla mnie świetnym uzupełnieniem lektury jej książki „Nieporównywalnie piękna”.

Miła atmosfera w jakiej toczyła się nasza rozmowa oraz konkretne pytania pozwoliły mi uświadomić sobie, jakie zmiany w moim stylu ubierania się potrzebuję. 
Fachowe porady Joasi dotyczące doboru odpowiedniej kolorystyki i fasonu ubrań sprawiły, że czuję się teraz bardziej pewna, wybierając się na zakupy, a starannie opracowany Mini LookBook, który otrzymałam po naszym spotkaniu pokazał mi kierunek, w jakim mogę podążać. 
Polecam konsultacje z Joanną Tor-Gazdą każdej zagubionej w świecie mody kobiecie. 
Monika Myszka-Wieczerzak,
przedsiębiorcza Mama, www.DomDobreMiejsce.pl
Asia od początku buduje atmosferę ciepła, przyjaźni, nie daje odczuć dystansu, a rozmawiając z nią pierwszy raz miałam poczucie jakbym rozmawiała  z przyjaciółką.
Kobieta pełna piękna i wewnętrznej harmonii. Szkoda, że mieszkamy tak daleko… Ale może kiedyś uda nam się spotkać na żywo na kawie.
Nasza współpraca pomogła mi poukładać sobie informacje  na temat budowania własnego wizerunku, utwierdziła w dopasowywaniu stroju do swojej sylwetki. Wspaniałe jest to, że Asia podczas konsultacji niczego nie narzuca, a bardzo uważnie słucha, zadaje pytania w taki sposób, żeby samemu odkrywać jakie stroje do mnie pasują.
Mam wrażenie, że potrafi wychwycić piękno w każdym człowieku – jej „komplementy” bardzo mnie podbudowały i sprawiły, że spojrzałam na siebie pod innym kątem. Potrzebowałam takiej oceny „z boku”.
Dziękuję Asi za elastyczność, dostosowywanie się do moich możliwości czasowych i ciągle zmieniających się planów, ofertę dopasowała do mnie.Dziękuję za odpowiedzi na moje pytania, które ciągle dopisywałam i podsyłałam, za ciepłe słowa, motywowanie.
Współpraca z Asią dodała mi pewności siebie, rozwinęła poczucie własnej wartości, zwłaszcza tej sfery związanej z pięknem, kobiecością.
Cieszę się teraz tym nowo odkrytym pięknem w sobie 🙂
Agnieszka Borowska
Beata Hodorowicz-Wiercińska, Kobieca Akademia
Beata

Asia porządkuje nie tylko szafę, ale także sposób myślenia o ubraniach i wizerunku.

Jest wsparciem w procesie zmian.

Daje wskazówki i ćwiczenia do samodzielnego rozwoju.
Rozmowy z nią pomogły mi zaoszczędzić sporo pieniędzy i dużo czasu na zakupach.

Polecam współpracę z Asią wszystkim, którzy chcą mieć więcej czasu, pieniędzy.

Beata Hodorowicz-Wiercińska
Kobieca Akademia